Games

Gry na Androida – najlepsze propozycje na 2023 rok!

By  | 

gaming

Robiąc sobie małe podsumowanie ostatnich 365 dni z czystym sumienie trzeba powiedzieć, że na brak interesujących premier na urządzenia mobilne narzekać nie mogliśmy. Każdy, kto lubi sięgać po gry mobile, z całą pewnością w 2022 ściągnął na swojego smartfona takie perełki jak Apex Legends, czy Diablo Immortal. Każda z nich ma coś za uszami, nieco podpadły przez przytłaczającą liczbę mikropłatności, jak też szereg innych niedociągnięć, a mimo to mają się świetnie. Z całą pewnością pozytywnie zażarły też między innymi Rainbow Six Mobile, czy Rocket League Sideswipe.

2022 rok przyniósł nam całą masę wspaniałych tytułów, a mimo to kolejny rok w tym względzie zapowiada się jeszcze lepiej. Z czego to wynika? Otóż deweloperzy uświadamiają sobie, że rynek gier mobilnych to prawdziwa żyła złota. Początkowo była ona mocno niedoszacowana, a teraz praktycznie każda wielka marka przymierzana jest do zaistnienia na urządzeniach przenośnych. Dlatego w 2023 roku z pewnością nie zabraknie gier mobilnych dla tych, którzy kochają AAA. Na szczęście znajdzie się też coś intrygującego dla fanów malutkich gier typu gry automaty Android . Przyjrzyjmy się z bliska kilku najbardziej interesującym propozycjom.  

Harry Potter: Magic Awakened

To niesamowite jak wielkiego pecha do gier mają fani Harrego Pottera. Dotychczas mieliśmy do czynienia z nudnymi i niedopracowanymi produkcjami, które niegodne były reprezentować tak słynne uniwersum. Na szczęście wszystkie znaki na niebie wskazują, że w końcu można będzie odetchnąć, ponieważ w 2023 zaplanowana została premiera mobilnej karcianki RPG, Harry Potter: Magic Awakened. Jest ona ogrywana w niektórych krajach Azji i zbiera pozytywne recenzje, głównie za dopracowaną rozgrywkę i bardzo ładną grafikę. Warto na nią czekać! 

callofduty

Call of Duty: Warzone Mobile

Słynna seria atakuje platformy mobilne. Chodzi o Call of Duty: Warzone, która w 2023 będzie miała swoją premierę na telefonach komórkowych. To oznacza, że ta ciesząca się ogromną estymą na całym świecie marka zamierza ukroić kawałek tortu na rynku gier Battle Royle Mobile. Konkurencja jest spora, ale z pewnością wjazd z takim tytułem to gwarancja sukcesu. Szczególnie, że Call of Duty: Warzone Mobile obsługuje do 120 graczy na jednej mapie. Gracze mogą też liczyć na sporo sentymentalnych powrotów, dlatego można się spodziewać, że otrzymamy do dyspozycji między innymi mapę Verdansk. Premiera już wkrótce. 

Mortal Kombat: Onslaught

Wygląda na to, że fani gier mobilnych będą mieli prawdziwe urwanie głowy, i to dosłownie! Nie może być inaczej, skoro na urządzenia przenośnie wchodzi z buta tak znacząca seria bijatyk, jak Mortal Kombat. W najnowszej odsłonie otrzymujemy zadanie stworzenia drużyny marzeń, która uchroni świat przed zagładą. Do naszej dyspozycji będzie sporo fajnych mechanik, które mają nam umilić rozgrywkę. Obecnie gra znajduje się w fazie testów w wybranych regionach. Należy się spodziewać, że światowa premiera nastąpi w 2023 roku. Warto mieć oko na listę Sklepu Play i czekać, aż możliwa będzie rejestracja także w Polsce. 

valorant

Valorant Mobile

Na podbój innych platform rusza tytuł, który aktualnie znamy z  PC, a więc Valorant. To strzelanka 5 na 5 typu CS: GO, w której najistotniejsze są refleks, umiejętność szybkiego myślenia i działania w stresie. Zapewne te same skille będą odgrywać znaczącą rolę w porcie mobilnym. Dotychczas przeprowadzono na dużą skalę beta testy, co może nam sygnalizować, że premiera nastąpi już za kilka miesięcy. 

Battlefield Mobile

Battlefield Mobile

Po fiasku Battlefielda 2042 z dozą niepokoju spoglądamy na kolejną produkcję pod tym szyldem. Już wkrótce światło dzienne ujrzy Battlefield Mobile i biorąc pod uwagę dotychczasowe zawirowania tej marki, najnowsze dziecko EA ma tyle samo szans na osiągnięcie spektakularnego sukcesu, jak również druzgocącej porażki. Osobiście trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik, bo Battlefield to świetny background pod niesamowitą grę, również mobilną. Możemy być pewni, że do dyspozycji oddany zostanie tryb podboju, ale nie zabraknie nowym stworzonych specjalnie z myślą o platformach mobilnych. Nie można wykluczyć, że w najbliższym czasie w naszym regionie pojawi się możliwość zapisania na beta testy, więc warto być czujnym. 

Mniejsze gry mobilne 

Jednak nie samymi AAA człowiek żyje i przeglądając najnowsze zapowiedzi, można liczyć na wysyp fajnych gier na legalne kasyna online. Te w 2023 roku z całą pewnością podniosą standardy gier losowych na całym świecie. Tym bardziej, że dostrzegamy na tym rynku coraz więcej pozycji wykorzystujących na przykład technologię VR. Pierwsze premiery automatów online będą miały miejsce już w styczniu 2023 roku. 

Fot. https://pixabay.com/photos/teenager-video-game-indoors-sofa-6981761/

You must be logged in to post a comment Login